Престольне свято на честь Казанської ікони Божої Матері у Здолбунові

Середина літа і небеса знову цвітуть блакиттю… А це означає, що в нашій парафії – престольне свято на честь Казанської ікони Божої Матері.

Святкову Божественну Літургію очолив митрополит Рівненський і Острозький Варфоломій, якому співслужили вікарій Рівненскої єпархії, єпископ Дубенський Пимен, секретар Рівненської єпархії протоієрей Олександр Єгоров, прес-секретар єпархії архімандрит Герман Кулакевич, благочинний Здолбунівського району, настоятель протоієрей Юрій Шевчук та духовенство району.

Після Літургії було відслужено молебень на будівництві Свято-Казанського храму. Тоді ж було нагороджено активістів парафії, зокрема орден отримали регент Лариса Шмід і паламар Віктор Фурман. Настоятель протоієрей Юрій отримав особливу відзнаку від патріарха.

У цей день сталася ще одна важлива подія: протодиякон Георгій Пилипчук був рукоположений в сан священика. Аксіос!

Пресвятая Богородице, спаси нас!