Престольне свято в Здолбунівському храмі на честь святої мучениці Тетяни

25 січня за православним календарем відзначається день пам’яті мучениці Тетяни. У цей день у нашому храмі – престольне свято, адже названий він на честь святої діви.

Святкове Богослужіння очолив митрополит Рівненський та Острозький Варфоломій, якому співслужили вікарій єпархії єпископ Дубенський Пимен, секретар єпархії Олександр Єгоров, благочинний Здолбунівського району, настоятель храму Юрій Шевчук та духовенство благочиння.

По завершенні Літургії було відслушено молебень до святої Тетяни, після якого учні недільної школи привітали всіх колядками, а владика Пимен окропив святою водою.

Нехай же свята діва-мучениця предстоїть перед Господом і возносить молитви за всіх нас.

Свята мученице Татіано, моли Боги за нас!