Престольне свято на честь Казанської ікони Божої Матері

Здавна християни вшановують ікони Божої Матері, таким чином виражаючи свою благоговійну любов до Неї.  Саме через них Вона являла свою милість до людей. Однією із найбільш шанованих є Казанська ікона, на честь якої і названа наша парафія і храм, який ще будується.

Сьогодні в день престольного свята відбулося святкове Богослужіння, перед початком якого було звершено водосвятний молебень. Літургію очолив вікарій Рівненської єпархії єпископ Дубенський Пимен у співслужінні секретаря єпархії протоієрея Олександра Єгорова, благочинного Здолбунівщини і настоятеля храму протоієрея  Юрія Шевчука та духовенства благочиння. На Літургії також був присутній і молився за свою паству митрополит Рівненський і Острозький Варфоломій.

Після Літургії було звершено молебень до Богородиці перед її святою іконою Казанською.

Помолімося  ж Цариці Небесній, щоб утвердила нас на путі спасіння, укріпила наші сили духовні і тілесні і ходатайствувала за кожного, хто до Неї звертається, перед Своїм Сином, Господом нашим Ісусом Христом.

Радуйся, Заступнице усердная рода христианскаго!