Молебень перед початком навчання

Пустіть дітей і не забороняйте їм приходити до Мене, бо таких є Царство Небесне”

Будь-яку справу в православних християн прийнято розпочинати з молитви. Не є винятком і навчання. Сьогодні у нашому храмі було людно і гамірно, адже юні парафіяни прийшли, щоб приступити до таїнств Сповіді і Причастя. Також, за давньою традицією, було відслужено молебень перед початком навчального року. А ще учні недільної школи та  молодіжний хор виконали церковні піснеспіви.

Нехай же Господь благословить наших дітей, щоб легко здобували знання, зростали добрими, чесними і щирими. І нехай вогник віри ніколи не гасне в їхніх серцях. А тим, що навчають, терпіння, сил і наснаги працювати і сіяти зерна добра і любові в маленьких серцях. Божого благословіння тим, що вчать і навчаються, і захисту та покровительства Цариці Небесної.

І будьмо, як діти…