Різдво в Тетянинському храмі

Різдво… Різдво Христове… Це свято, яке сповнене особливим теплом і любов’ю, свято, яке дарує кожному з нас надію на зустріч із Богом.

Саме сьогодні, у тиху різдвяну ніч, до нас приходить Бог. У маленьких яслах народився Господь – Володар і Цар світу. І саме сьогодні у кожного з нас з’являється надія на зустріч із Ним. Гряди, Господи! МАРАНАФА! Прийди в життя кожного із нас і освяти його своєю присутністю! А ми зробімо хоча б крок назустріч Йому – і Він простягне свої рученята із теплих ясел і благословить наше життя. Прийдімо до Богонемовляти сьогодні, щоб він дарував нам свою милість завтра. Прийдімо зі своїми радощами і скорботами, зі своїми надіями і печалями – і Він стане частиною нашою життя. Прийдімо. Головне – прийдімо. А Ти, Господи, гряди!..

Христос народився! Славімо Його!