Престольне свято в Тетянинському храмі

25 січня за православною традицією відзначається день пам’яті святої мучениці Тетяни. У цей день у Здолбунові у Свято-Тетянинському храмі, який названий на честь діви-мучениці, – престольне свято. Очолив Богослужіння в цей день єпископ Рівненський і Острозький Пимен, якому співслужили секретар Рівненської єпархії протоієрей Олександр Єгоров, благочинний Здолбунівського району, настоятель храму протоієрей Юрій Шевчук та духовенство благочиння.

Після завершення Літургії було відслужено молебень до святої мучениці.

Престольне свято завершилось, залишивши безліч теплих вражень та спогадів. Нехай же Бог посилає всім радість і благодать, щоб з вірою і молитвою дочекатися наступного року і знову зустрітися на престольному святі в храмі, названому на честь святої мучениці Татіани.