З 14-літтям з дня заснування парафії

Дорогі брати і сестри! Вітаємо всіх із 14-літтям від дня створення нашої парафії! Цю подію ми святкуємо у першу неділю вересня.
За цей час ми разом побудували Свято-Тетянинський храм і розпочали будівництво Свято-Казанського храму. Разом у молитві, разом у тривогах і радощах – це все ми, наша церковна громада.
Частина тих парафіян, яка була біля витоків нашої парафії, уже відійшли у вічність. Колись маленькі діти, які ходили на першу недільну школу, створили сім’ї і приводять вже своїх дітей до храму. Наша громада поповнюється новими її членами, і хоча вона змінюється, але живе і функціонує, а Божий храм наповнений вщерть людьми, дитячими голосами. Хай і надалі примножується наша церковна родина!
Хай же Бог посилає всім вам свої милості, щедроти і благословіння! І дай, Боже, щоб і надалі всі ми були єдиною церковною родиною! Зі святом!